greenpark600LS

eye of the tiger S

  • Supercup201990070new
  • AalsmeerVolendam10027new
  • AalsmeerVolendam10014new

Contact

  1.HV GPA Hornweg 187 logo contact  

 a. Sportbureau Algemeen GREEN PARK

 

BESTUUR    
  Voorzitter    
  Mike van der Laarse 06-53823719   Insturen Wedstrijdverslagen!
 

voorzitter@hvaalsmeer.nl

  wedstrijdverslagen@hvaalsmeer.nl
  PR / Communicatie    
  Rene Romeijn 06-53129683 / Mike van der Laarse 06-53823719   Ledenadministratie
  pr@hvaalsmeer.nl   ledenadministratie@hvaalsmeer.nl
  Vice-Voorzitter   Vrijwilligers
  Marius Dekker 06-53180003   Via Sportbureau GREEN PARK HANDBAL Aalsmeer
  voorzitter@hvaalsmeer.nl   vrijwilligerszaken@hvaalsmeer.nl
       
  Secretaris   Teammanager Dames selectie
  Rob Straathof   Jolanda Tier & Sandra Rijnsburger
  secretaris@hvaalsmeer.nl   teammanagerdames@hvaalsmeer.nl
       
  Penningmeester   Coördinatie Dames Senioren Handbal
  Petra Rooyakkers 06-51287994   Dirk-Jan Kluft   06-29070157 
  penningmeester@hvaalsmeer.nl   coordinatiedamessenioren@hvaalsmeer.nl
       
  Teammanager Heren selectie   Accommodatie commissie   
  Petra Rooyakkers 06-51287994   René Endhoven
  teammanagerheren@hvaalsmeer.nl   accommodatie@hvaalsmeer.nl
       

    GREEN PARK TV Icoon Film Camera
      Peter van Klaveren 06 - 24219134
  TOPSPORT Coördinator Scholen   video@hvaalsmeer.nl
  topsportcoordinator@hvaalsmeer.nl    
       
  Jeugd voorzitter   Jac Stammes toernooi Organisatie
  Rob Straathof 06-43534805  

jacstammestoernooi@gmail.com

  jeugdhandbal@hvaalsmeer.nl    
      Toernooicommissie
  Wedstrijdsecretaris   toernooicommissie@hvaalsmeer.nl
  Netty van As 06 - 20410433    
  wedstrijdsecretariaat@hvaalsmeer.nl   Coördinator jongens C B en A-jeugd
      coordinatiejongens_cba_jeugd@hvaalsmeer.nl
  Info Schoolhandbal    
  schoolhandbal@hvaalsmeer.nl   Coördinator meisjes C B en A-jeugd
      coordinatiemeisjes_cba_jeugd@hvaalsmeer.nl
  Sponsoring
   
  Rene Romeijn 06-53129693   Coördinator D jeugd:
  Sponsoring@hvaalsmeer.nl   coordinatie_d-jeugd@hvaalsmeer.nl
       
      Coördinator E jeugd:
      Coordinatie_e-jeugd@hvaalsmeer.nl
       
      Coördinator F jeugd:
      Coordinatie_f-jeugd@hvaalsmeer.nl
 

klik hier om in te schrijven bij

GREEN PARK Handbal Aalsmeer

   
       
   
 
 
  Team Dames 1   Team  Heren 1
  ds1@hvaalsmeer.nl   hs1@hvaalsmeer.nl
       
  Team Dames 2   Team Heren 2
  ds2@hvaalsmeer.nl   hs2@hvaalsmeer.nl
       
  Team Dames 3   Team Heren 3
  ds3@hvaalsmeer.nl   hs3@hvaalsmeer.nl
       
  Team Dames 4   Team Heren 4
  ds4@hvaalsmeer.nl   hs4@hvaalsmeer.nl
       
  Team Dames Junioren A1   Team Heren Junioren A1
  dja1@hvaalsmeer.nl   hja1@hvaalsmeer.nl
       
  Team Dames Junioren B1   Team Heren Junioren B1
  djb1@hvaalsmeer.nl   hjb1@hvaalsmeer.nl
       
  Team Dames Junioren B2   Team Heren Junioren B2
  djb2@hvaalsmeer.nl   hjb2@hvaalsmeer.nl
       
  Team Dames C1   Team Heren C1
  mc1@hvaalsmeer.nl   jc1@hvaalsmeer.nl
       
  Team Dames C2   Team Heren C2
  mc2@hvaalsmeer.nl   jc2@hvaalsmeer.nl
       
  Team E-jeugd 1   Team Dames C3
  E-1@hvaalsmeer.nl   mc3@hvaalsmeer.nl
       
  Team E-jeugd 2   Team D-jeugd 1
  E-2@hvaalsmeer.nl   D-1@hvaalsmeer.nl
       
  Team E-jeugd 3   Team D-jeugd 2
  E-3@hvaalsmeer.nl   D-2@hvaalsmeer.nl
       
  Team E-jeugd 4   Team D-jeugd 3
  E-4@hvaalsmeer.nl   D-3@hvaalsmeer.nl
       
   Team Heren Junioren  A2   Team D-jeugd 4
   hja2@hvaalsmeer.nl   D-4@hvaalsmeer.nl
       
      Team F-jeugd 1
      F-1@hvaalsmeer.nl
       
      Contact Mini's (F-Jeugd)
      mini@hvaalsmeer.nl